svaly jako kámen. zdravé sebevědomí. testosteron na rozdávání. víme, co je pro muže nejlepší

Taky se vám už stalo, že jste si chtěli se svou polovičkou udělat krásný večer, ale ta pravá chuť, náboj je prostě pryč? Únava a životní styl s námi umí zamávat. To už víme. Ale co tím? Asi žádný muž se nesmíří s tím, že nedokáže uspokojit svou ženu a samozřejmě, ať chcete či ne, bude vás za to čekat domácí peklo. Když ne hned, tak za nějaký čas určitě. A to prostě nedáte. Neztrácejte hlavu, máme řešení. Bez chemie a vedlejších účinků. Kvalitní kokteil pro vaše svaly, vlasy, plný kvalitních vitamínů, látek pro tvorbu testosteronu, bílkovin a dalších účinných látek pro zdravé libido a podpoření sexuálního náboje.

Muži prožívají mnoho stresů ikdyž to nedávají tolik na sobě znát, ale velmi často se to odráží na jejich mužské výkonnosti a libidu. Klesají i sportovní výkony a celkově se člověk necítí ve své kůži. Podle našich uživatelů, první místo jednoznačně obsadil komplex nadupaného elixíru LR LIFETAKT 5in1 Men‘s Shot.

Každodenní podpora všeho, co je pro muže důležité. Inovativní LR LIFETAKT 5in1 Men‘s Shot. S účinnými látkami z vědy a přírody dokonale odpovídá potřebám mužů. Jednoduché, účinné a vše, co muž potřebuje, v jediné dávce!

JEDNA DÁVKA 5IN1 MEN´S SHOT DENNĚ SE DLOUHODOBĚ POSTARÁ O:

  • Čistou energii. Aktivuje vaši energii a podporuje výměnu látek a energií pro více síly ve dne.
  • Zdravou pokožku. Posiluje díky cenným živinám jako jsou biotin, zinek a med, posiluje strukturu pokožky a zabraňuje tvorbě vrásek.
  • Husté vlasy. Dodává z vnějšku efektivní účinné látky k vlasovým kořínkům a posiluje je. Vaše vlasová struktura se vyživí, pro více lesku a plnosti.
  • Atraktivní svaly. Zajištuje tvorbu bílkovin a svalu.
  • Výbornou potenci. Podporuje přirozenou tvorbu testosteronu a pozitivně ovlivňuje vaši mužnost.
LR LIFETAKT 5in1Men‘s Shot

Zde je alespoň výňatek základních složek obsažené v elixíru. Více se dozvíte na poradenské lince 604 80 40 40

1  Vitamin B6, vitamin B12 a hořčík přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Thiamin, vitamin B6, vitamin B12 a hořčík přispívají k normálnímu energetickému mertabolismu.

2 Riboflavin, vitamin A, niacin, biotin a zinek přispívá k udržení normálního stavu pokožky.

3 Biotin a zinek přispívají k udržení normálního stavu vlasů.

4 Hořčík přispívá k normální funkci svalů.

5 Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

6 <0,5 mg/100 ml